Zastava, Yugo      FAQ      Szukaj      Użytkownicy      Download      Album      Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Yogurt - Yugo Koral
Autor Wiadomość
Bobby 
Nowy uzytkownik

Wysłany: 2016-12-10, 20:13   Yogurt - Yugo Koral

Jako, że Yogurt zostanie u mnie na dłużej to postanowiłem mu założyć temat na forum. Początkowo miałem mieszane uczucia co do Korali lecz ten konkretny egzemplarz zmienił trochę moje spojrzenie na ten samochód co przyczyniło się do jego zakupu. Yugo jak na swoje lata nie jest w złej kondycji (co przyczyniło się do mojej decyzji o jego pozostawianiu) lecz wiadomo zawsze coś się znajdzie do zrobienia. Za mojej kadencji zostały wymienione łożyska kół, przednie wahacze, drążki kierownicze oraz przeguby. Obecnie czeka na wymianę kolektor wydechowy wraz z uszczelką i powoli kompletuje rozrząd. Samochód kupiłem z obniżonym zawieszeniem, zdjętymi zderzakami, zdemontowana kanapą, założonymi sankami dolnymi i na alufelgach ATS Pepperpots. U mnie Yogurt otrzymał kierownicę MC, fotele przednie IG z poloneza, lampy przednie clear i górną rozpórkę. Obecnie poprawiam niedoskonałości przedniego i tylnego pasa, uszczelniam tył pojazdu oraz zabieram się za ogarnięcie ognisk korozji na podwoziu. Również niedługo będę montować tylne dymione lampy, czarne/ciemno-szare boczki przednie i tylne, gałkę kulę z DF oraz będzie nowy czarny mieszek na lewarek skrzyni biegów. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości wykładzina również stanie się czarna.

A i zapomniałem jeszcze napisać, że od Piotrka kupiłem budę zielonego yugla:
Yugo 98'

Marcelek 
Doświadczony użytkownik
Paździerz rzondzi

Wysłany: 2016-12-10, 20:53   

oba kiedyś były moje :)

FSO ZSD Nysa Truck DC 1,6I 1997 "Digitruck"

Mikry 
Nowy uzytkownik

Wysłany: 2016-12-11, 13:38   

Przednia maska była kiedyś lakierowana, czy we farbie, jak mówią?

Bobby 
Nowy uzytkownik

Wysłany: 2016-12-19, 00:07   

Mikry napisał/a:

Yugo było prawdopodobnie już raz malowane ale czy po całości to tego nie jestem w 100% pewien.

[ Dodano: 2017-04-26, 01:32 ]
Bobby napisał/a:

Mikry napisał/a:

Yugo było prawdopodobnie już raz malowane ale czy po całości to tego nie jestem w 100% pewien.

Niedawno miałem w łapach miernik grubości lakieru i jednak auto nie było malowane po całości.

Jako, że byłem na trójmiejskim rozpoczęciu to dam jakieś foty ja teraz prezentuje się koral .Dzięki temu rozpoczęciu dowiedziałem się, że nie mam yugo bo yugo wygląd inaczej oraz że jest to coś polskiego bo ma fotele IG :D

Yugo 98'

Odpowiedz do tematu